KONTAKT

WSPÓŁPRACA

„Detale tworzą perfekcję, a perfekcja nie jest detalem.” ~Leonardo da Vinci

WSPÓŁPRACA

„Detale tworzą perfekcję, a perfekcja nie jest detalem.” ~Leonardo da Vinci

Luxurious Weddings zaprasza do świata magii i niezapomnianych doznań.

 

Prawdziwy Luksus to nie tylko to, co możemy dla Was zrobić, ale w szczególności to jak dzięki temu będziecie się czuć.

 

Dzięki nam, nie tylko zorganizujesz swój najpiękniejszy dzień w życiu, ale zaznasz niezwykłego doświadczania przyjemności i komfortu ze współpracy, dzięki rozwiązaniom jakie jesteśmy w stanie zagwarantować.

 

Każdy projekt ślubny nierozłącznie związany jest z długimi rozmowami z naszym Klientem. Dzięki temu dokładnie poznajemy wszystkie potrzeby i pragnienia naszych Par.

 

Niezbędnym dla naszego zespołu, jest poznanie Waszego świata marzeń i oczekiwań, a dopiero wtedy przejdziemy do przedstawienia Umowy, wraz z konkretną listą wyselekcjonowanych podwykonawców.

 

Przygotujcie się, bo to właśnie od tego momentu, cały proces personalizacji i indywidualizacji Waszego najpiękniejszego dnia w życiu, zostanie uruchomiony i wprowadzony w życie.

 

W Luxurious Weddings szczerze wierzymy, że kiedy dwa światy: marzenia par + wizja naszych specjalistów połączą się i wezmą ze sobą ślub, od tego momentu rozpoczyna się prawdziwa MAGIA…

 

Każda Ceremonia Ślubna jak i Przyjęcie Weselne, które organizujemy, powstaje niczym dzieło sztuki, od nakreślenia dokładnego szkicu, po przejście w całkowitą formę. To jaką postać na końcu przybierze nasza kreacja, zależne jest już tylko od naszych Klientów i Ich marzeń.

Jeżeli chcemy stworzyć coś niezwykłego, niesamowitego, zapierającego dech w piersiach, musimy przede wszystkim skupić się na wszelkich detalach, bo bez nich nie będzie mowy o najwspanialszych efektach.

 

W naszym zespole Luxurious Weddings, jesteśmy znani z obsesyjnej dbałości o najmniejsze szczegóły. Nasi fachowcy zawsze poświęcają 100% uwagi najdrobniejszym detalom. Amatorzy, nie mają do nich cierpliwości i to właśnie ten „mały szczegół” wyróżnia naszą markę spośród wielu.

 

Staranność i dbałość o wspólne ustalenia, są stałym i niezmiennym elementem naszej współpracy, a regularny kontakt z podsumowaniem kolejnych etapów gwarantujemy przez cały okres trwania umowy.

 

Dzięki profesjonalnemu podejściu, skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu naszego zawodu, nasi Klienci podczas swojej uroczystości czują pełen spokój i komfort, bo wiedzą, że nad wszystkimi sytuacjami sprawujemy opiekę, a nasze Pary i ich rodziny z pełnym spokojem mogą się skupić na przyjemności celebrowania szczęścia z wkroczenia na nową drogę życia.

 

Szczegółowy zakres usług, z dokładnym omówieniem kolejnych etapów współpracy, otrzymają Państwo na pierwszym wspólnym spotkaniu, które mamy ogromną nadzieje odbędzie się już niebawem.

„Pozwólmy.., aby PASJA spotkała się z PRZEZNACZENIEM.” ~MM