KONTAKT

O NAS

„Rób to, co robisz, tak dobrze, by ludzie chcieli zobaczyć to ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół.” ~Walt Disney

O NAS

„Rób to, co robisz, tak dobrze, by ludzie chcieli zobaczyć to ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół.” ~Walt Disney

Historia Luxurious Weddings rozpoczęła się od 20 letniej pasji właścicielki do szeroko rozumianej sztuki.

 

Ogromna miłość do piękna, unikatowość, artyzm, personalizacja, pasja w tworzeniu, perfekcjonizm, lojalność, różnorodność, poszanowanie czasu, wszelkich wyborów i zapytań.

 

Te wszystkie wartości, a także wiele, wiele innych, zapewniamy każdemu z naszych wyjątkowych Klientów przy nawiązaniu współpracy.

 

Pragniemy, aby wszelkie doświadczenia związane z organizacją Ceremonii Ślubnej i Uroczystości Weselnej, były dla naszych Par szczególne i odbyły się w jak najbardziej magiczny sposób, w otoczeniu wszystkiego co piękne, szlachetne i przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

 

Kochamy tworzyć uroczystości wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, a nasz Team, to wspaniali ludzie – najlepsi profesjonaliści w branży. Pasjonaci, mistrzowie w swoim fachu, proponujący wizjonerskie rozwiązania, usługi i produkty o najwyższym standardzie, bardzo często wykonywane ręcznie, z mikroskopijną precyzją i wyjątkową estetyką. Ich olbrzymie zaangażowanie, pasja, oraz miłości do ludzi pomogła nam stworzyć markę, która na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm, kunszt i artyzm w wykonywaniu powierzonych zadań.

 

Wiele lat nauki, szkoleń… Etc. poza granicami kraju, regularnego zdobywania wiedzy, poszerzania horyzontów i pozyskiwania doświadczenia spowodowało, że słowo „Luxurious” – zaczęło nabierać coraz głębszego znaczenia, a dbałość o wszelkie potrzeby Klienta, stawiane są na równi z dbałością o wytwórcę i środowisko.

 

Organizacja Uroczystości Ślubnej i Wesela, to niezwykłe przeżycie, zarówno dla naszych Par i ich rodzin, jak i dla nas samych, dlatego głównym celem naszej firmy jest ciągły rozwój, konsekwentne stawianie na jakość usług i codzienne podążanie za marzeniami własnymi, oraz naszych Klientów.

Filozofia Luxurious Weddings,

dotyczącą organizacji personalizowanych Ceremonii Ślubnych i Uroczystości Weselnych, opiera się nie tylko na doświadczaniu, czy też pojmowaniu szeroko rozumianej sztuki, ale przede wszystkim na pokazaniu olbrzymiej pasji do tego co kochamy robić, przy jednoczesnym zaspokajaniu najbardziej wyszukanych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

 

W świecie Luxurious Weddings, to personalizacja i indywidualizacja są najważniejszymi cechami.

 

Personalizacja, to w naszym rozumieniu podstawa – rdzeń luksusu, bo prawdziwy luksus zawsze jest indywidualny i osobisty, tak też dzieje się z organizacją ślubów przez naszych specjalistów.

 

Pragniemy również zaznaczyć, że Luxurious Weddings, to coś więcej niż tylko kompleksowa organizacja personalizowanych ślubów i wesel, to przede wszystkim, szeroko rozumiane zadowalanie.

 

Każdy projekt ślubny, w który się angażujemy, od samego początku jest „szyty na miarę” i totalnie spersonalizowany.

 

KLASA, ponadczasowa ELEGANCJA, STYL. Te cechy od zawsze przyświecały filozofii naszej firmy.

 

Jakość i spersonalizowanie wszelkich wyborów, przy współpracy z najlepszymi „podwykonawcami” na rynku ślubnym, pozwala pokazać naszym Klientom, jak wielką wagę przywiązujemy do dbałości o najmniejsze szczegóły.

 

Na sukces każdego naszego projektu, składa się wiele czynników m.in.: idealnie zaplanowany scenariusz ślubu, wesela i poprawin, aranżacja sali, muzyka, wyrafinowane menu, serwis i obsługa, wyselekcjonowane wina i alkohole, czy bogaty program artystyczny, a w rezultacie okazuje się, że i tak najważniejsze pozostają emocje i relacje międzyludzkie.

 

Szczerze wierzymy, że prawdziwy luksus to nie usługi, które możemy zaproponować naszym Klientom, ale to, jak dzięki naszej pomocy mogą się poczuć w tak wyjątkowym dla Nich i Ich rodzin dniu.

 

„Ludzie mogą zapomnieć co powiedziałeś, mogą zapomnieć co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli.” ~M. Angelou

 

Rdzeniem i istotą naszej marki jest przypominanie tego, co zawsze będzie dla nas i naszych Klientów ważne, wyrażanie tego co nasze Pary kochają i w przyszłości chcą zobaczyć na uwiecznionych zdjęciach, filmach, czy wszelakich pamiątkach związanych z uroczystością, coś co będzie ich już zawsze łączyło z Luxurious Weddings.

„Jesteśmy częścią legendy i razem z Klientami tworzymy ich historię.”