KONTAKT

O NAS

„Rób to, co robisz, tak dobrze, by ludzie chcieli zobaczyć to ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół.” ~Walt Disney

O NAS

„Rób to, co robisz, tak dobrze, by ludzie chcieli zobaczyć to ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół.” ~Walt Disney

Firma Luxurious Weddings powstała dzięki 20 letniej pasji właścicielki do szeroko rozumianej sztuki.

 

Ogromna miłość do piękna, unikatowość, artyzm, personalizacja, pasja w tworzeniu, perfekcjonizm, lojalność, różnorodność, poszanowanie czasu, wszelkich wyborów i zapytań.

 

Te wszystkie wartości, a także wiele, wiele innych, zapewniamy każdemu z naszych wyjątkowych Klientów przy nawiązaniu współpracy.

 

Pragniemy, aby wszelkie doświadczenia związane z organizacją Ceremonii Ślubnej i Wesela, były dla naszych Par wyjątkowe i odbyły się w jak najbardziej magiczny sposób, w otoczeniu wszystkiego co piękne, szlachetne i przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

 

Kochamy tworzyć rzeczy piękne, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, a nasz Team, to najlepsi profesjonaliści w branży – mistrzowie w swoim fachu, proponujący wizjonerskie rozwiązania, produkty o najwyższym standardzie – bardzo często wykonywane ręcznie i z mikroskopijną precyzją.

 

Wiele lat nauki, szkoleń poza granicami kraju, regularnego zdobywania wiedzy, poszerzania horyzontów i pozyskiwania doświadczenia spowodowało, że słowo „Luxurious” – zaczęło nabierać coraz głębszego znaczenia, a dbałość o wszelkie potrzeby Klienta, stawiane są na równi z dbałością o wytwórcę i środowisko.

 

Organizacja Uroczystości Ślubnej i Wesela, to niezwykłe przeżycie, zarówno dla naszych Par i ich rodzin, jak i dla nas samych, dlatego głównym celem naszej firmy jest ciągły rozwój, konsekwentne stawianie na jakość usług i codzienne podążanie za marzeniami własnymi, oraz naszych Klientów.

 

Naszych wykwalifikowanych Partnerów, ich rzemiosło – kunszt, artyzm i profesjonalizm, sukcesywnie będziemy Państwu przedstawiać na naszym Blog’u, zatem, gorąco zachęcamy do zapoznania się z lekturą i jednocześnie przetarciem szlaków do prawdziwego świata sztuki.

Filozofia firmy Luxurious Weddings,

dotycząca organizacji Luksusowych Ceremonii Ślubnych i Uroczystości Weselnych, opiera się nie tylko na doświadczaniu, czy też pojmowaniu szeroko rozumianej sztuki, ale przede wszystkim, na pokazaniu olbrzymiej pasji do tego co kochamy robić, przy jednoczesnym zaspokajaniu najbardziej wyszukanych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

 

W naszym świecie Luxurious Weddings, to personalizacja i indywidualizacja są najważniejszymi cechami.

 

Personalizacja, to w naszym rozumieniu podstawa – rdzeń luksusu, bo prawdziwy luksus zawsze jest indywidualny i osobisty, tak też dzieje się z organizacją ślubów przez naszych specjalistów.

 

Pragniemy również zaznaczyć, że Luxurious Weddings, to coś więcej niż tylko kompleksowa organizacja ślubów w najbardziej wyszukanych lokalizacjach Europy i nie tylko, to przede wszystkim i co najważniejsze.., szeroko rozumiane zadowalanie.

 

Każdy projekt ślubny, w który się angażujemy, od samego początku jest „szyty na miarę” i totalnie spersonalizowany.

 

KLASA, ponadczasowa ELEGANCJA, STYL. Te cechy od zawsze przyświecały filozofii naszej firmy.

 

Jakość i spersonalizowanie wszelkich wyborów, przy współpracy z najlepszymi „podwykonawcami” na rynku ślubnym, pozwala pokazać naszym Klientom, jak wielką wagę przywiązujemy do dbałości o najmniejsze szczegóły.

 

Na sukces każdego naszego projektu, składa się wiele czynników, między innymi takich jak: idealnie zaplanowany scenariusz ślubu, wesela i poprawin, aranżacja sali, muzyka, wyrafinowane menu, serwis i obsługa, wyselekcjonowane wina i alkohole, czy bogaty program artystyczny, a w rezultacie okazuje się, że i tak najważniejsze pozostają emocje i relacje międzyludzkie.

 

Szczerze wierzymy, że prawdziwy luksus to nie usługi, które możemy zaproponować naszym Klientom, ale to, jak dzięki naszej pomocy mogą się poczuć w tak wyjątkowym dla Nich i Ich rodzin dniu.

 

Rdzeniem i istotą naszej marki jest przypominanie tego, co zawsze będzie dla nas i naszych Klientów ważne, wyrażanie tego co nasze Pary kochają i w przyszłości chcą zobaczyć na uwiecznionych zdjęciach, filmach, czy wszelakich pamiątkach związanych z uroczystością, coś co będzie ich już zawsze łączyło z Luxurious Weddings.

„Jesteśmy częścią legendy i razem z Klientami tworzymy ich historię.”